Результати

Фінішний протокол та категорії

П1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання А2 Категорія
1 42. Евгений Алейников (Мелитополь) 01:27:12 -- 1 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
1 11. Богдан Зачепа (сильная | большая) 01:30:09 -- 2 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
2 48. Евгеній Бунчак 01:30:10 -- 3 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
2 40. Виталий Рожок (СК Олімп | Южноукраїнська) 01:36:25 + 09:13 4 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
3 94. Олексій Кожадєй 01:36:25 + 09:13 5 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
4 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 01:36:54 + 09:42 6 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
5 10. Вячеслав Сакович (Миколаїв) 01:37:25 + 10:13 7 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
3 24. Денис Прокопчук (Нет | Херсон) 01:40:36 + 10:27 8 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
1 97. Олександр Ткаченко (Вознесенськ) 01:44:13 -- 9 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
2 78. Богдан Кириленко (ОП ЮАЭС | Южноукраинск) 01:44:15 -- 10 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
3 53. Андрій Денисенко (Мелітополь) 01:44:38 -- 11 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
4 49. Павло Тягло (Одеса) 01:44:56 -- 12 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
5 52. Дмитро Рильський (- | Мелітополь) 01:45:04 -- 13 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
6 101. Артур Пінчук (Херсон | Херсон) 01:45:47 + 18:35 14 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
6 77. Василь Блюммер (Херсон) 01:46:05 + 01:52 15 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
7 74. Андрій Антонюк (Gard Energy Ride | Южноукраїнськ) 01:46:41 + 02:28 16 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
8 95. Сергей Савинов (Одесса) 01:46:43 + 02:30 17 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
1 4. Алла Галета (VeloFetish | Херсон) 01:47:03 -- 18 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 23.54 км/г
1 91. Ірина Попова (Миколаїв) 01:47:22 -- 19 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 23.47 км/г
2 6. Олена Темчук (Одеса) 01:48:26 + 01:04 20 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 23.47 км/г
7 22. Сергій Шевченко (Мелітополь) 01:48:54 + 21:42 21 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
8 99. Дмитро Воронов (digicom cycling team | Херсон) 01:49:10 + 21:58 22 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
1 63. Сергій Бабченко (Нікополь | Нікополь) 01:49:19 -- 23 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
9 797. Володимир Егерев (digicom cycling team | Николаев) 01:49:47 + 22:35 24 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
10 75. Михайло Колос (digicom cycling team 2 | Херсон) 01:50:05 + 22:53 25 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
11 28. Вячеслав Лемех (Николаев) 01:51:21 + 24:09 26 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
12 30. Денис Сотниченко (BXT team | Мелитополь) 01:51:30 + 24:18 27 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
13 66. Юрій Смірнов (Одеса) 01:51:31 + 24:19 28 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
14 20. Юрій Морінов (Кривой Рог) 01:51:39 + 24:27 29 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
2 3. Ірина Шевченко (Мелітополь) 01:52:46 + 05:43 30 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 23.54 км/г
15 35. Сергій Рябець 01:53:13 + 26:01 31 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
4 14. Николай Видневский (Николаев) 01:55:43 + 25:34 32 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
16 31. Олексій Кононенко (Нікополь) 01:56:16 + 29:04 33 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
1 92. Женя Комар (Николаев) 01:57:42 -- 34 7 . Чоловіки байк від 60 років
Середня швидкість переможця 21.41 км/г
9 124. Андрей Юрлов (Николаев) 01:58:00 + 13:47 35 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
2 61. Алексей Тищенко (ВП ЗАЕС Energy Team | Энергодар) 01:58:57 + 09:38 36 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
17 85. Ігор Сахно (Зап) 02:00:13 + 33:01 37 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
18 27. Yuriy Khamatulin (Глечик ТИМ | Одесса) 02:02:08 + 34:56 38 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
19 43. Артем Басавро (Коробка з цукерками | Никополь) 02:02:23 + 35:11 39 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
5 46. Костянтин Сухоруков (З Миколаєва) 02:05:45 + 35:36 40 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
20 39. Дмитрий Верещагин (Мелитополь) 02:05:49 + 38:37 41 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
21 37. Артем Татаренко (Энергодар) 02:08:01 + 40:49 42 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
22 88. Дмитро Сахно (Зап) 02:08:22 + 41:10 43 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
6 19. Микола Рябец (Миколаїв) 02:08:38 + 38:29 44 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
7 47. Іван Амелін (Мелiтополь) 02:08:42 + 38:33 45 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
23 1. Андрій Кутасов (digicom cycling team | Херсон) 02:08:53 + 41:41 46 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
8 110. Ігор Гончар (digicom cycling team | Дніпро) 02:12:04 + 41:55 47 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
9 87. Станіслав Кушнір (Миколаїв) 02:12:25 + 42:16 48 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
10 79. Олексій Притула (Energy Team | Енергодар) 02:14:48 + 30:35 49 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
11 76. Олександр Ніценко (Херсон) 02:21:27 + 37:14 50 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
3 84. Olga Golubeva (Herson) 02:21:53 + 34:31 51 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 23.47 км/г
12 57. Денис Журбін (Миколаїв) 02:23:18 + 39:05 52 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
24 70. Юрий Ковальчук (Нет | Херсон) 02:26:07 + 58:55 53 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
3 2. Ольга Бугрім (Миколаїв) 02:29:40 + 42:37 54 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 23.54 км/г
2 67. Валерий Коржиков (велоцераптор | Одесса) 02:30:19 + 32:37 55 7 . Чоловіки байк від 60 років
Середня швидкість переможця 21.41 км/г
3 62. Вадим Букаєв (Одеса) 02:32:28 + 43:09 56 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
4 60. Юрій Кузьменко (Херсон) 02:33:04 + 43:45 57 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
5 59. Ігор Свиридов (Трітон | Одеса) 02:33:25 + 44:06 58 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
6 64. Станіслав Седашов (MTBO Odesa | Одеса) 02:33:43 + 44:24 59 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
4 93. Марина Волошина (Дніпро) 02:34:46 + 47:43 60 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 23.54 км/г
25 72. Олег Сiдельников (Энергодар) 02:37:46 + 01:10:34 61 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
26 15. Виталий Галущак (Николаев) 02:37:48 + 01:10:36 62 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
27 13. Андрей Комышник (Украина) 02:45:50 + 01:18:38 63 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
10 90. Валерий Посохин (Мелитополь) 02:50:48 + 01:20:39 64 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
28 81. Руслан Чудинов (Energy Team | Энергодар) 02:51:58 + 01:24:46 65 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
29 65. Олександр Кравченко (Миколаїв) 02:51:59 + 01:24:47 66 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
30 96. Микола Барков (Херсон) 02:52:01 + 01:24:49 67 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
11 9. Никита Петрушенко (Одесса) 02:52:17 + 01:22:08 68 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
12 21. Дмитро Шаповаленко (Олешки) 02:55:22 + 01:25:13 69 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
31 36. Владимир Шпак (Николаев) 02:56:08 + 01:28:56 70 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
3 80. Сергій Богуславський (Одеса) 03:45:21 + 01:47:39 71 7 . Чоловіки байк від 60 років
Середня швидкість переможця 21.41 км/г
32 86. Сергій Тищенко (Миколаїв) 03:51:39 + 02:24:27 72 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі